مشاوره بیمه
***********
×

مقالات تخصصی بیمه

 • انسان از آغاز پیدایش جوامع انسانی ، در جستجوی غریزی به دنبال تأمین های جسمی ، اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی بوده است .
 • بیمه تکمیلی این روزها به یکی از پرطرفدارترین انواع بیمه درمانی تبدیل شده است. افراد بسیاری در گروه‌های سازمانی، خانوادگی و انفرادی تحت پوشش بیمه درمانی تکمیلی قرار می‌گیرند و از مزایای این نوع بیمه بهره‌مند می‌شوند. در نگاه اول بیمه تکمیلی یک امکان بی‌نظیر برای پرداخت هزینه‌های بیماری است. اما فواید بیمه تکمیلی فقط […]
 • بیمه حمل و نقل کالا یعنی در این نوع بیمه خسارت های وارد شده به کالا در اثر وقوع خطرهای بیمه شده در مسیر حمل، جبران می شود.
 • حرفه‌های مرتبط با پزشکی از آنجا که مستقیماً با جان و مال افراد سر و کار دارند از پرریسک‌ترین مشاغل هستند که علاوه بر فشار کاری، استرس روحی و روانی زیادی را متحمل فعالان این قشر می‌کند. علاوه بر این خطرات ناشی از اشتباه فردی ممکن است خساراتی جبران‌ناپذیر را منجر شود. بیمه مسئولیت می‌تواند عامل مهمی در افزایش امنیت خاطر و جبران خسارات داشته باشد.
 • در این متن با شرایط بیمه بویلر و مخازن تحت فشار آشنا میشویم با ما همراه باشید .
 • بیمه حمل و نقل کالا یا بیمه باربری، قدیمی ترین رشته در بیمه های بازرگانی است. در این نوع بیمه خسارت های وارد شده با کالا در اثر وقوع خطرهای بیمه شده در مسیر حمل، جبران می شود.
 • بیمه تجهیزات الکترونیک را بسیاری از مردم نمی‌شناسند. یکی از مسائلی که آرامش نسبی ما را در زندگی به‌دنبال دارد، داشتن بیمه درمان، خودرو یا موارد دیگر است. به‌عنوان مثال ما با پرداخت حق بیمه خودرو می‌دانیم که در صورت تصادف با خودرو دیگر یا حتی با یک عابر، شرکت بیمه خسارت واردشده را می‌پردازد.
 • بیمه نامه تمام خطر نصب (Erection All Risks) بیمه نامه ای است که خسارت های فیزیکی غیر قابل پیش بینی و ناشی از حادثه را در زمان اجرای عملیات نصب یا مونتاژ ماشین آلات پوشش می دهد.
 • بیمه غیر زندگی به تمامی رشته‌های بیمه به غیر از بیمه‌ی زندگی میگویند. بیمه های غیر زندگی دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.
 • باور عمومی بر این است که برای اولین بار بیمه به معنای واقعی کلمه برای پشتیبانی از تجارت و حمایت از کشتیرانی در برابر خطرات و دزدان دریایی و در واقع در زمان تجارت با کشتی شکل گرفت و به بیمه باربری دریایی معروف است.
 • همه ما خوب می دانیم با رشد فرزندان و گذشت سالها هزینه های تحصیلی، ازدواج، مسکن و حتی سرمایه ای برای شغل آینده فرزندانمان افزایش یافته و تامین این مبالغ نیاز به پس اندازی از امروز دارد. طرح های بیمه آتیه کودک و نوجوان به شما این امکان را می دهد به صورت منظم و مستمر برای آینده مالی فرزند خود پس انداز کنید.
 • به این بیمه‌نامه ، بیمه مسئولیت مدنی، ناشی از عملیات ساختمانی هم می‌گویند. بیمه‌نامه عملیات ساختمانی، خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث، ناشی از انواع عملیات ساختمانی را به شرط رعایت شرایط بیمه‌نامه و محرز شدن قصور بیمه‌گزار، جبران خواهد کرد.
 • این بیمه­ نامه اصل و سود سرمایه­ گذاری­های میان و بلندمدت سرمایه­ گذاران ایرانی در کشورهای هدف که با هدف توسعه صادرات غیرنفتی در خارج از کشور اجرا می­شوند منوط به آنکه حد اقل۶۰% محتوای ایرانی در پروژه سرمایه گذاری لحاظ شود را صرفاً در برابر ریسک­های سیاسی تحت پوشش قرار می­دهد.
 • تصادفات، رویدادهایی هستند که می‌تواند موجب صدمات شدیدی شوند. حتی صدماتی که اگر از نوع بدنی باشند، ممکن است منجر به از دست دادن جان شوند. چه کسی می‌خواهد طعمه چنین حوادثی شود؟ این حوادث، علاوه بر مشکلات و استرس‌های مالی استرس و مسائل روحی را نیز به همراه دارد. گاهی اوقات این تصادفات در حین رانندگی از راننده سر زده و مشکل‌ساز می‌شود
 • شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که آیا خرید بیمه عمر برای افراد دارای مزیت است یا معایبی هم دارد. همانطور که می‌دانید بیمه عمر یکی از بهترین بیمه‌نامه‌های سراسر جهان است که علاوه بر پوشش‌های بیمه‌ای قابلیت سرمایه گذاری هم دارد. افرادی هم هستند که به معایب بیمه عمر اشاره می‌کنند. در ادامه به مزایا و معایب بیمه عمر خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.
 • بیمه عمر یک قرارداد بلند مدت بین ۵ تا ۳۰ سال است که بین شرکت بیمه و فرد بیمه‌گزار منعقد می‌شود. بیمه عمر طرح‌های مختلفی دارد: بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه عمر مانده بدهکار و بیمه عمر زمانی از انواع این بیمه‌نامه است. در بین بیمه‌نامه‌های عمر، بیمه عمر و سرمایه گذاری در سرتاسر جهان مورد استقبال قرار گرفته است و افراد زیادی این بیمه‌نامه را تهیه کرده‌اند. وام بیمه عمر از اندوخته بیمه و سرمایه‌گذاری ایجاد می‌شود.
 • می‌دانیم که به قصد بازخرید‌ بیمه‌‌ عمر این صفحه را باز کرده‌اید. در ابتدا باید بدانید که بیمه‌ عمر یک قرارداد بلندمدت بیمه‌ای به شمار می‌رود که گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری است. از مهم‌ترین دلایلی که بعضی از افراد تمایلی به خرید این بیمه نشان نمی‌دهند، مدت طولانی قرارداد آن است. به نظر آنان، اگر قرار باشد سرمایه این بیمه را پس از ۲۰ سال دریافت کنند، چندان جذابیت و کاربردی برایشان نخواهد داشت.
 • بیمه عمر یکی از بیمه نامه‌های اشخاص است که در کشورهای توسعه یافته مورد استقبال قرار گرفته و می‌توان گفت که بهترین زمان خرید بیمه عمر هنگامی‌ است که برای آینده برنامه ریزی کرده اید. در حقیقت بیمه عمر یک پشتوانه مالی است تا در دوران‌های مختلف زندگی افراد را حمایت کند.
 • سود بیمه عمر یکی از ویژگی‌های بسیار مهم و جذاب این بیمه است که بیشتر افراد در زمان خرید بیمه عمر به آن توجه می‌‌کنند. به این دلیل که هر چه سود بیمه عمر بیشتر باشد، ارزش اندوخته بیمه بیشتر بوده و در نهایت سرمایه گذاری مناسب تری انجام خواهد شد.
 • بیمه ‌عمر به عنوان یک سرمایه‌گذاری مطمئن و متداولِ تامین آتیه در دنیا شناخته می‌شود. این بیمه می‌تواند مهم‌ترین اوراقِ بخشِ بدون ریسک سبد شما را تشکیل دهد.
 • در حال حاضر بیشتر شرکت‌‌های بیمه به ارائه بیمه عمر می‌پردازند و با تبلیغات گسترده خود در این زمینه به دنبال دستیابی به فروش بیشتر هستند. همین موضوع انتخاب بهترین بیمه عمر را که با نیازها و شرایط هر فرد متناسب باشد، دشوار کرده است. در ادامه قصد داریم با بررسی و مقایسه دقیق بیمه عمر در شرکت‌‌های مختلف، متقاضیان این بیمه را برای خرید بهترین ‌‌‌‌بیمه‌نامه راهنمایی کنیم.